Fotogalerie

Školní pozemek

První úroda

V polovině dubna začaly děti z prvního stupně pracovat na školním pozemku. Každá třída může využít pět záhonků. Děti si je pečlivě připravily, pak zasely semínka a zasadily sazeničky, které si samy přinesly. A na společném záhonu pěstujeme různé druhy dýní, které pak na podzim použijeme v pracovních činnostech.
Po třech týdnech už se krásně zelená hrášek, mrkvička, řeřicha. Zasadili jsme také kedlubny, pažitku, petrželku nebo papriky. Kuba Fadrhonc a Dominik Šimon přinesli i dřevěné cedulky, kterými si třídy označily své záhony. Ve čtrvtek 15. 5. mohli třeťáci ochutnat první úrodu - ředkvičky. Zatím sice každý jen jednu, ale za pár dní už si je natrháme ke svačince. Děkujeme tímto i panu Klikovi za zalévání pozemku v době květnových volných dnů.

pozemek
pozemek
pozemek
pozemek
pozemek

pozemek
pozemek
pozemek
pozemek
pozemek

pozemek
pozemek
pozemek
pozemek
pozemek


[ Akt. známka: 3,10 / Počet hlasů: 10 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 16. 05. 2008 | 6746 přečtení | Počet komentářů: 1095 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server