•  Činnost >> Akce >> Pomohli jsme díky Vám
  • Akce

Pomohli jsme díky Vám

V podzimním sběru jsem odevzdali 360 kg víček, hlavně zásluhou III. třídy.

Díky Vám všem, kteří stále sbíráte plastová víčka, můžeme pomáhat tam, kde je to potřeba. V době předvánoční jsme se rozhodli, že přispějeme na adventní koncerty, které můžete sledovat v televizi. A kdo s námi sbírá víčka a měl to štěstí, že 13. 12. zahlédl na obrazovce řádek ZŠ Kounice 1 111,- , možná měl v tu chvíli také takový příjemný pocit, že se něco podařilo. Částka je to symbolická, ale kdyby ji věnoval každý, ..... Takže ještě jednou díky!

Z archivu ČT:

ad1
    ad2
    ad3

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 16. 12. 2009 | 5447 přečtení | Počet komentářů: 2109 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]