•  Činnost >> Zábava >> Vánoce ve IV. třídě
  • Zábava

Vánoce ve IV. třídě

Den plný sněhu a Vánoc

Vůně svíček a cukroví, třpyt prskavek, koledy i radost z dárků dnes naplnily náš předposlední školní den v tomto roce. Nejprve jsme vyrobili dáreček pro maminky a babičky a pak jsme šli ozdobit stomeček zvířátkům. Vybaveni mrkvemi, jablky, chlebem i zrním jsme vyrazili na pole za rybníček. Vybrali jsme vhodné místo a naše dobrá volba se potvrdila vzápětí. Bob a Bobek na sebe nenechali dlouho čekat. Nebyli to sice králíci, ale to nevadí.

Užili jsme si příjemné prosincové sluníčko i zářivý sníh. Pravda, trochu zábl, ale to určitě nikomu nevadilo. Poslední hodinu jsme si zazpívali koledu, rozkrojili jablíčka a pustili lodičky. Žádná se nepotopila a hvězdičky byly také krásné, tak snad bude i ten příští rok alespoň tak dobrý jako ten letošní.

имбирь

Další fotografie:zde

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 21. 12. 2009 | 6025 přečtení | Počet komentářů: 1149 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]