Zábava

Vánoce ve IV. třídě

Den plný sněhu a Vánoc

Vůně svíček a cukroví, třpyt prskavek, koledy i radost z dárků dnes naplnily náš předposlední školní den v tomto roce. Nejprve jsme vyrobili dáreček pro maminky a babičky a pak jsme šli ozdobit stomeček zvířátkům. Vybaveni mrkvemi, jablky, chlebem i zrním jsme vyrazili na pole za rybníček. Vybrali jsme vhodné místo a naše dobrá volba se potvrdila vzápětí. Bob a Bobek na sebe nenechali dlouho čekat. Nebyli to sice králíci, ale to nevadí.


Užili jsme si příjemné prosincové sluníčko i zářivý sníh. Pravda, trochu zábl, ale to určitě nikomu nevadilo. Poslední hodinu jsme si zazpívali koledu, rozkrojili jablíčka a pustili lodičky. Žádná se nepotopila a hvězdičky byly také krásné, tak snad bude i ten příští rok alespoň tak dobrý jako ten letošní.

имбирь

Další fotografie:zde


[ Akt. známka: 2,50 / Počet hlasů: 6 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 21. 12. 2009 | 6412 přečtení | Počet komentářů: 1187 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server