•  Činnost >> Akce >> Padne světový rekord?
 • Akce

  Padne světový rekord?

  I my se na něm podílíme.

  Pelhřimovská agentura Dobrý den ve spolupráci se Středočeským krajem vyhlásila pokus o světový rekord - největší internetovou galerii znaků měst a obcí. Erby musí být vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Organizátoři chtějí ukázat, že i z odpadů se dá vyrobit krásné dílo.

  Naše škola se přihlásila hned třemi znaky Kounic. Vyrobit je nebyla žádná legrace. Už jenom sehnat materiál! V zadání totiž bylo, že erb musí mít předepsané rozměry (1m x 1m), a to je nějaká plocha. Kousky plastu, polystyrenu, molitanu, igelitek, plastová víčka a kuličky, brčka, nápojové kartony a papírové krabice jsme lepili na velký karton tavnými pistolemi. To bylo puchýřů!

  Porota bude vybírat nejpovedenější erby, které budou vystaveny na výstavě v Kladně. Ty úplně nejlepší poputují na celorepublikovou výstavu do Brna. Držte palce, ať se naše znaky líbí!


  [ Akt. známka: 1,92 / Počet hlasů: 13 ] 1 2 3 4 5

  [ Autor: Melanie Moravcová | Vydáno dne 18. 11. 2010 | 6143 přečtení | Počet komentářů: 1399 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
  Vyhledávání pomocí Seznamu  S e z n
a m
  Vyhledat
  Napište nám
  Napište nám na adresu zskounice@volny.cz
  Počasí
  Facebook
  Pro čtenáře
  Spolužáci
  Najdi svou třídu

   Dnes má svátek:

  Statistiky webu
  Přístupy od 13.12.2009
  free counters
  Světové časy (klikni)
  Ocenění
  Ocenění společnosti Scio
  Starší foto

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

  Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server