Další

MLÉČNÁ DRÁHA

NIKOLIV NA NEBI, ALE V TOULCOVĚ DVOŘE

V pátek 7. října jsme prožili pěkný den na farmě uprostřed našeho hlavního města. Čtvrtá třída se v Toulcově dvoře zúčastnila programu MLÉČNÁ DRÁHA. Kde se „vyrábí“ mléko, k čemu se využívá, která zvířata nám mléko poskytují? To všechno se děti dozvěděly. A nejen to. Prakticky si vyzkoušely dojení, vyrobily si sýr a máslo, připravily chlév pro krávu Jitku, pomazlily se i s ostatními zvířátky, která nám mléko dávají. A na závěr si všechno, co se za dopoledne dozvěděly, zopakovaly při vyplňování pracovních listů. A samozřejmě nechybělo ani nakupování dárečků na památku a drobností v bioobchůdku. I když se ten den prudce ochladilo, děti si program užily. A když to vyjde, už se těšíme na jaře na pečení chleba.

Foto z akce najdete zde


[ Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 5 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Marie Koubková | Vydáno dne 09. 10. 2011 | 5012 přečtení | Počet komentářů: 32 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server