Zábava

15 krasavic

Kdo přiletěl k nám do školy?

Celkem 15 čarodějnických krasavic se včera usadilo na chodbách naší školy, aby po celý dnešní den sledovaly, co se u nás děje. Jedna byla hezčí než druhá, nechyběly jim dlouhé nosy, bradavice, pavouci ani létající košťata. Přestože je dnešní Filipojakubská noc opředena spoustou strašidelných pověr, děti se čarodějnic nebály a s radostí si i zasoutěžily. Za úkol měly spočítat, kolik je na chodbách čarodějnic. Správné odpovědi byly odměněny malou sladkostí.
A odkud že se čarodějnice opravdu vzaly? Vyrobily je děti ze čtvrté třídy v hodině pracovních činností. Některé i s pomocí rodičů, ale většinu úplně samy. A můžu říci, že se opravdu vyřádily a moc je to bavilo. Fotky z výroby čarodějnic a z chodeb školy najdete zde.
foto: D. Sedláková

[ Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 30. 04. 2009 | 3007 přečtení | Počet komentářů: 724 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server