•  Činnost >> Sport >> 31. ročník Olympijského dne
  • Sport

31. ročník Olympijského dne

Pěkné výkony ve velikém vedru!

V úterý 30.5. 2017 se uskutečnil již 31 ročník Olympijského dne naší školy. A počasí nám letos opět přálo, i když bylo veliké vedro!

Po tradičním slavnostním zahájení s olympijskou hymnou, vlajkou a ohněm, tentokrát na umělé trávě TJ Sokol Kounice, začaly olympijské soutěže vědomostní a hlavně atletické.
    Děti z I. - VII. třídy soutěžily v pětiboji /šplh, 60 m, skok daleký, hod míčkem a 1500 m/ a ve vědomostních soutěžích. Osmáci a deváťáci působili jako rozhodčí.

Děti předvedly výborné výkony, nejvíce osobáků padlo v bězích na 60 m a 1500 m a ve skoku dalekém.

Na závěr proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků. Byli odměněni nejen nejlepší, ale díky sponzorským darům pánů Bryndzy a Bielaka všichni závodníci a organizátoři.

Blahopřeji všem 165 závodníkům k jejich výkonům a děkuji 34 organizátorům za vzornou práci.

Jaroslav Urban

Podrobné výsledky najdete zde

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 31. 05. 2017 | 441 přečtení | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]