•  Činnost >> Akce >> Adventní setkání na schodech
  • Akce

Adventní setkání na schodech

Děti z prvního stupně zapálily 1. svíčku na adventním věnci.

4. prosince se děti z 1. stupně naší školy sešly na schodech, aby společně oslavily začátek adventní doby. Některé třídy si připravily krátké předvánoční vystoupení a potěšily tak kamarády z ostatních tříd. Na adventním svícnu jsme zapálili 1. svíčku a ozdobili jsme netradiční stromeček, který nyní zdobí přístavbu. Zajímavé je, že každá ozdoba na společném stromku patří vždy jednomu z našich žáků.

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 05. 12. 2017 | 153 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]