Archiv

Akce školy 2012-2013

Stručný přehled školního roku, akcí a termínů, postupně doplňujeme


03.09. Zahájení školního roku
07.09. Návštěva prvňáčků v deváté třídě
11.09. Třídní schůzka (I. třída)
16.09. Atletika, krajský přebor, Stará Boleslav (Školní sportovní klub)
20.09. Toulcův dvůr, Praha (IV,VII,VIII)
20.09. Recyklohraní - svoz
23.09. Atletika, KP, S. Boleslav (ŠSK)
25.09. Dopravní hřiště, Kolín (IV,V)
26.09. Toulcův dvůr, Praha (V,VI,IX)
27.09. Botanická zahrada (IV,VI)
28.09. Státní svátek - Den české státnosti (pátek)
28.09. Svatováclavský běh, Český Brod (ŠSK)


03.10. Přespolní běh, přebor školy, Lysá nad Labem (ŠSK)
04.10. Unplugged (8:00 - 15:00)
04.10. Beseda k volbě povolání, Nymburk (IX)
04.10. Poradna školního psychologa (16:00 - 18:00)
09.10. Divadlo Gong, Kocourek Modroočko, Praha (I,II)
10.10. Autorské čtení, beseda o literatuře (VIII,IX)
15.10. Sběr starého papíru (týden do 19.10.)
16.10. Stromy - dendrologická zahrada Průhonice (III,IV)
21.10. Běh republiky, Český Brod (ŠSK)
25.10. Podzimní prázdniny
26.10. Podzimní prázdniny
28.10. Běh parkem, Pečky (ŠSK)
30.10. Kino, Praha (Kounice bez el. proudu)


01.11. Divadlo Kolín, Ostře sledované vlaky (VIII,IX)
01.11. Poradna školního psychologa (16:00 - 18:00)
06.11. Třídní schůzky, pedagogická rada
09.11. Fotografování - vánoční série
09.11. Slavnostní otevření nové požární zbrojnice
12.11. Nástup praktikantky do družiny
13.11. Toulcův dvůr (I,II)
16.11. Večerní běh, Čelákovice (ŠSK)
24.11. Halové závody, Český Brod (ŠSK)


01.12. Mikulášský běh Sáňkovačkou
03.12. Divadlo Drak, Štědrý večer nastal, Kolín (I,II)
03.12. Divadlo Praha, Rain Man (KMD)
05.12. Toulcův dvůr (III,V)
06.12. Vzpomínka na Emila Zátopka, Lysá nad Labem (30 reprezentantů)
06.12. Divadlo, Praha (IV,V,VI,VII)
06.12. Poradna školního psychologa (16:00 - 18:00)
08.12. Kounické Vánoce (sobota)
10.12. Vánoční hra pro školu (kostel)
12.12. Dopravní výchova (IV,V)
14.12. Vypouštění balónků
15.12. Halové závody, Český Brod (ŠSK)
15.12. Předvánoční benefiční koncert Dagmar Peckové, Žofín
18.12. Vánoční výstava, Radim (III,IV)
19.12. Vánoční laťka (všichni)
20.12. Divadlo na schodech (III)
20.12. Zeměpisný pořad - Afrika (V-IX)
21.12. Vánoce v lese (I)
22.12. Vánoční prázdniny (do středy 2.1.)
31.12. Silvestrovský běh (ŠSK = školní sportovní klub)


03.01. Volný den
04.01. Volný den
07.01. Nástup do školy po prázdninách (pondělí)
09.01. Schůzka s rodiči vycházejících žáků (středa)
10.01. Poradna školního psychologa (16:00 - 18:00)
18.01. Zápis dětí do první třídy (pátek)
19.01. Zápis dětí do první třídy (sobota)
19.01. Halové závody, Český Brod (ŠSK)
25.01. Pedagogická rada
29.01. Divadlo Gong, Praha (VII-IX)
29.01. Olympiáda v dějepisu, Nymburk (3 reprezentanti)
30.01. Environmentální výchova ve škole (VI,VII)
31.01. Vysvědčení (čtvrtek)


01.02. Pololetní prázdniny
07.02. Poradna školního psychologa (16:00 - 18:00)
09.02. Halové závody, Český Brod (ŠSK)
12.02. Olympiáda v ČJ, Nymburk (2 reprezentanti)
14.02. Klub mladého diváka, Praha, Na hlavu (přihlášení v KMD)
15.02. Kounice bez elektrického proudu (pátek)
15.02. Karneval (I,II)
15.02. Vlastivědná vycházka, Praha (V)
15.02. Kino (Bídníci), Praha (VII-IX)
16.02. Přebor Středočeského kraje v atletice, Strahov (6 reprezentantů)
18.02. Jarní prázdniny (od pondělí do pátku 22.2.)
28.02. Kounice opět bez elektrického proudu (čtvrtek)


01.03. Beseda na téma Nebezpečí HIV (VII,VIII)
01.03. Beseda na téma Nebezpečné drogy (VI)

02.03. Halové závody, Český Brod (ŠSK)
05.03. Divadlo Gong, Ferda Mravenec, Praha (I,II)
06.03. Šikana - program pro II. až V. třídu (středa)
07.03. Poradna školního psychologa (16:00 - 18:00)
13.03. Pisálkův den, 17:00 (I)
13.03. Přístavba školy - stavební povolení nabývá platnost
21.03. Beseda k volbě povolání, Nymburk (VIII)
21.03. Divadlo, Praha od 19:00, Soudné sestry (KMD)
23.03. Halové závody, Český Brod (ŠSK)
26.03. Velikonoční výlet, Kutná Hora (I,II)
26.03. Slavnostní setkání ke Dni učitelů
28.03. Velikonoční prázdniny (čtvrtek)
29.03. Velikonoční prázdniny (pátek)
31.03. Lipanská stezka, Kouřim, běh (15 reprezentantů - ŠSK)


01.04. Pondělí Velikonoční
04.04. Poradna školního psychologa (16:00 - 18:00)
05.04. Plavání, Čelákovice (V,VI,IX) (celkem 12 lekcí, vždy v pátek)
05.04. Noc s Andersenem (pátek)
12.04. Plavání 02 (VII,VIII)
14.04. Okresní přebor atletika, Stará Boleslav (ŠSK - 8 reprezentantů)
17.04. Testování Scio - Stonožka (VII)
18.04. Testování Scio - Stonožka (VII)
19.04. Plavání 03 (II,IV)
21.04. Lázeňský běh, Toušeň (10)
23.04. Turnaj v minivolejbalu, Nymburk (4 reprezentanti)
23.04. Divadlo, Lysá nad Labem (IV,V,VI)
24.04. Plavecko-běžecký pohár, Nymburk (8 reprezentantů)
24.04. Den Evropy - vyhlášení projektu (V-IX)
26.04. Plavání 04 (II,IV)
27.04. Běh Osvobození, Semice (25 reprezentantů)
28.04. Okresní přebor, atletika, Stará Boleslav (8 reprezentantů)


01.05. Svátek práce (středa)
01.05. Škola v přírodě, Tanvald, 1.5. až 10.5. (III)
02.05. Poradna školního psychologa (16:00 - 18:00)
03.05. Plavání 05 (II,IV)
05.05. Okresní přebor atletika, Stará Boleslav (8)
08.05. Den vítězství (středa)
09.05. Den matek (II)
10.05. Plavání 06 (II,IV)
10.05. Den Evropy - prezentace projektu (V-IX)
10.05. Škola v přírodě - návrat (III)
12.05. Oblastní přebor - atletika (ŠSK)
13.05. Sběr papíru - celý týden
13.05. Pohár rozhlasu, Nymburk (IX + 20 reprezentantů)
14.05. Pohár rozhlasu, Nymburk (IX + 20 reprezentantů)
14.05. Třídní schůzky, pedagogická rada (úterý)
15.05. Fotografování tříd
16.05. Fotografování tříd - dokončení
16.05. Běh Osvobození, Vinoř
17.05. Plavání 07 (II,IV)
17.05. Odvoz papíru
17.05. Pythagoriáda, okresní kolo (3 reprezentanti)
19.05. Okresní přebor, atletika, Stará Boleslav (ŠSK)
20.05. Divadlo Vyšehrad, Praha (IV)
20.05. Tonda Obal na cestách, pořad o recyklaci odpadů
23.05. Zeměpis na kole 2013 (VIII)
24.05. Plavání 08 (II,III)
25.05. Výlet zaměstnanců, Bavorsko (sobota)
26.05. Výlet zaměstnanců, Bavorsko (neděle)
27.05. Celostátní testování - do 7.6. (V,IX)
31.05. Výlet a divadlo, Praha (V)
31.05. Plavání 09 (II,III)


02.06. Atletika, Stará Boleslav (ŠSK)
03.06. Divadlo, sokolovna - Ježibaby na moři, 10:00 (všichni)
06.06. Olympijský den (všichni)
06.06. Poradna školního psychologa (16:00 - 18:00)
07.06. Plavání 10 (II,III)
07.06. Krajský přebor žactva - atletika, Stará Boleslav (3 reprezentanti)
10.06. Výlet, Lidice, Kladno (VII-IX)
11.06. Toulcův dvůr (V,VI)
11.06. Třídní schůzka pro rodiče předškoláků, 17:00
12.06. Recitační soutěž, Úvaly (4 reprezentanti)
13.06. Putování za vodnickým pokladem (I,II)
14.06. Plavání 11 (II,III)
14.06. Muzeum, Český Brod (IV)
14.06. Přebor školy v plavání, Čelákovice (pátek)
16.06. Muzikál, Praha (V)
17.06. Čtenářská slavnost, obecní knihovna (I)
19.06. Výlet, Kutná Hora (IV,V,VI)
20.06. Výlet, Mirákulum Milovice (I,II)
21.06. Plavání 12 (II,III)
21.06. Historická exkurze, Praha (V)
21.06. Filmové představení pro vítěze akce Den Evropy, Praha (18 žáků)
21.06. Pedagogická rada (pátek)
24.06. Přebor školy ve skoku vysokém (všichni)
24.06. Konec výuky v 11:50 (1. stupeň), 12:45 (2. stupeň)
25.06. Den v přírodě (všichni)
25.06. Ukončení výuky mezi 12:00 a 12:30
26.06. Divadlo O princezně Zívalce, sokolovna 10:30
26.06. Konec výuky v 11:50 (1. stupeň), 12:45 (2. stupeň)
27.06. Fotbal, celoroční odměny (všichni)
27.06. Ukončení výuky kolem 12:00
28.06. Vysvědčení (pátek)
28.06. Slavnostní rozloučení s IX. třídou v obecním sále


20.07. Memoriál Petra Šimka, běh, Kounice
27.08. Porada před novým školním rokem
30.08. Pedagogická rada

Bylo před rokem: Akce školy 2011-2012

Před dvěma lety: Akce školy 2010-2011

A před třemi lety: Akce školy 2009-2010

A kdysi před čtyřmi lety: Akce školy 2008-2009

A pradávno před pěti lety: Akce školy 2007-2008


[ Akt. známka: 4,00 / Počet hlasů: 3 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 14. 08. 2012 | 5277 přečtení | Počet komentářů: 686 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server