•  Další >> Archiv >> Akce školy 2013-2014
  • Archiv

    Akce školy 2013-2014

    Stručný přehled školního roku, akcí a termínů, postupně doplňujeme


    02.09. Zahájení školního roku
    04.09. Třídní a seznamovací schůzky (IV,V)
    07.09. Běh zámeckou zahradou, Lysá nad Labem (10 reprezentantů)
    12.09. Toulcův dvůr, Praha (VI,VII,VIII)
    12.09. Třídní schůzka (I)
    14.09. Volejbalový turnaj
    15.09. Atletika - 7. kolo OP, St. Boleslav (8 reprezentantů)
    17.09. Tutanchamón, Praha (VII,VIII,IX)
    25.09. Exkurze Botanicus Ostrá (V)
    28.09. Svatováclavský běh, Český Brod (reprezentanti)


    03.10. Přespolní běh, Lysá nad Labem (10 reprezentantů)
    06.10. Národní divadlo - Čarokraj (16 dětí KMD - divadelní kroužek)
    15.10. Den venkovských žen
    16.10. Divadlo Gong, Praha (I,II)
    17.10. Planetárium, Praha (VI)
    17.10. Úřad práce - beseda k volbě povolání, Nymburk (IX)
    18.10. Setkání na schodech ke Dni Stromů
    20.10. Běh Republiky Československé, Český Brod (20 reprezentantů)
    21.10. Kam ptáci letí - naučný pořad, Kounice (všichni)
    24.10. Galerie Praha (IV,VII)
    28.10. Den vzniku samostatného československého státu (pondělí)
    29.10. Podzimní prázdniny (úterý)
    30.10. Podzimní prázdniny (středa)
    31.10. Volný den (čtvrtek)


    01.11. Volný den (pátek)
    04.11. Sběr starého papíru - týden
    05.11. Třídní schůzky, pedagogická rada
    07.11. Pravěk, Mladá Boleslav (IV,VI) (čtvrtek)
    08.11. Odvoz nasbíraného papíru (pátek)
    12.11. Fotografování - Vánoční série (1. stupeň - zájemci)
    13.11. Dopravní výchova (IV,V)
    13.11. Výstava, Český Brod (ŠD - 1. oddělení)
    15.11. Večerní běh, Čelákovice (ŠSK - 40 reprezentantů)
    20.11. Toulcův dvůr (I,II)
    23.11. Halové závody, Český Brod (6 reprezentantů)
    23.11. Divadlo Na Fidlovačce - Babička (KMD, sobota)


    04.12. Vzpomínka na Emila Zátopka (24 reprezentantů, středa)
    07.12. Mikulášský běh Sáňkovačkou (sobota)
    13.12. Vánoce v Radimi (I,II)
    14.12. Halové závody, Český Brod
    14.12. Kounické Vánoce (sobota)
    15.12. Atletické přípravky, Nymburk (4 reprezentanti)
    18.12. Národní galerie, Praha (V,VI,VII)
    19.12. Vánoční laťka (čtvrtek)
    23.12. Vánoční prázdniny (2 týdny do 5.1.)
    31.12. Silvestrovský běh, Lysá nad Labem (15 reprezentantů)


    04.01. Halové závody, Český Brod (5 reprezentantů školy)
    06.01. Nástup do školy po prázdninách (pondělí)
    08.01. Schůzka s rodiči vycházejících žáků, 17:00 (středa)
    10.01. Vítej na palubě, divadlo Rozum, sál OÚ Kounice (všichni)
    12.01. Krajský přebor v atletice, Strahov (6 reprezentantů)
    15.01. Besedy s Policií ČR (1. stupeň)
    17.01. Zápis dětí do prvního ročníku (pátek)
    18.01. Zápis dětí do prvního ročníku (sobota)
    24.01. Pedagogická rada (pátek)
    25.01. Halové závody, Český Brod (10 reprezentantů)
    27.01. Divadlo Na Rejdišti - Roztomilý člověk (kroužek KMD)
    30.01. Vysvědčení (čtvrtek)
    31.01. Pololetní prázdniny (pátek)


    05.02. Besedy s policií (2. stupeň)
    06.02. Pohádky z našeho statku (I-IV)
    06.02. Divadelní učebnice aneb České divadlo 20. století (V-IX)
    08.02. Lyžařský kurz (20 žáků od soboty do soboty 15.2.)
    18.02. Olympiáda - zeměpis (2 reprezentanti školy)
    22.02. Halové závody, Český Brod (10 reprezentantů)
    24.02. Jarní prázdniny (týden do 2.3.)


    03.03. Přebor školy ve šplhu (všichni)
    04.03. Solná jeskyně, Č. Brod (ŠD-I)
    05.03. Dopravní výchova (IV,V)
    07.03. Přístavba - kolaudace
    11.03. Happy Day Quintet, hudební pořad (všichni)
    12.03. Pedagogická rada
    13.03. Kam ptáci letí II (všichni)
    14.03. Plavání, Čelákovice - 1. kurz (V,VI,IX)
    15.03. Halové závody, Český Brod (10 reprezentantů)
    16.03. Českobrodská pečeť - běh (10 reprezentantů)
    20.03. Beseda k volbě povolání, Nymburk (VIII)
    21.03. Plavání 02 (VII,VIII)
    28.03. Den učitelů
    28.03. Den otevřených dveří, slavnostní otevření přístavby, 14:00
    28.03. Plavání 03 (II,III)
    29.03. Den otevřených dveří (sobota 9:00 - 11:00)
    30.03. Kouřimská stezka (15 reprezentantů)


    01.04. Zahájení provozu v přístavbě
    04.04. Plavání 04 (II,III)
    04.04. Noc s Andersenem
    06.04. Běh Lipovou alejí, Nymburk (10 reprezentantů)
    07.04. Sběr starého papíru (do 11.4.)
    08.04. Senior IT - kurz výuky PC dovedností pro seniory (postupně 10 lekcí)
    10.04. Dopravní hřiště, Kolín (IV,V)
    11.04. Odvoz nasbíraného papíru (pátek dopoledne)
    11.04. Plavání 05 (II,IV)
    15.04. Třídní schůzky (17:00), pedagogická rada (úterý)
    16.04. Kreativní velikonoční dopoledne (1. stupeň)
    16.04. Barevná středa (2. stupeň)
    17.04. Velikonoční prázdniny (čtvrtek)
    18.04. Velikonoční prázdniny (pátek)
    20.04. Atletika - krajský přebor, Stará Boleslav (8 reprezentantů)
    21.04. Pondělí Velikonoční
    22.04. Přijímací zkoušky na SŠ
    25.04. Plavání 06 (II,IV)
    25.04. Atletika - krajský přebor, Kladno (4 reprezentanti)
    26.04. Běh Osvobození, Semice (20 reprezentantů)
    27.04. Lázeňský běh, Toušeň (10 reprezentantů)
    27.04. Adaptační kurz (IV, od neděle do středy 30.4.)
    30.04. Muzeum, Český Brod (VII)


    01.05. Svátek práce (čtvrtek)
    02.05. Volný den (pátek)
    06.05. Fotografování, 1. stupeň
    07.05. Fotografování, 2. stupeň
    08.05. Den vítězství (čtvrtek)
    09.05. Volný den (pátek)
    11.05. Atletika - krajský přebor, Vlašim (4 reprezentanti)
    11.05. Doškolovací zdravotnický kurz, Praha (1-2 zaměstnanci)
    12.05. Pohár rozhlasu, mladší žáci, Nymburk (40 žáků)
    13.05. Pohár rozhlasu, starší žáci, Nymburk (40 žáků)
    14.05. Školička pro předškoláky
    15.05. Běh Osvobození, Vinoř (12 reprezentantů, čtvrtek)
    16.05. Plavání 07 (II,IV)
    16.05. Divadlo, Marie Antoinetta, Praha (KMD)
    18.05. Atletika - krajský přebor, Stará Boleslav (8 reprezentantů)
    20.05. Výcvik psů - ukázky
    21.05. Běžecko-plavecký pohár, Nymburk (8 reprezentantů)
    22.05. Výlet a exkurze, Tanvald (III, od čtvrtka do soboty 31.5.)
    22.05. Hasík, akce s hasiči (II,IV,VI)
    23.05. Plavání 08 (II,IV)
    23.05. Atletika - krajský přebor, Stará Boleslav (4 reprezentanti)
    29.05. Výlet, Plzeň (čtvrtek, V,VI,VII)
    30.05. Plavání 09 (II,IV)


    03.06. Olympijský den
    04.06. Setkání s rodiči (III)
    05.06. Zeměpis na kole (VIII)
    06.06. Nicholas Winton, promítání (V-IX)
    06.06. Plavání 10 (II,III)
    07.06. Slavnostní otevření Kounické cesty, divadlo a zpívání
    09.06. Média, seminář (VIII,IX)
    10.06. Nikotinismus, seminář (V,VI)
    10.06. Výlet, Orlické hory (úterý, VIII a IX)
    10.06. Krajský přebor, atletika (4 reprezentanti)
    11.06. Velká cena Lysé nad Labem (IX + 30 reprezentantů)
    11.06. Školička pro předškoláky (15:30-17:00)
    12.06. Čtenářská slavnost (I)
    13.06. Plavání 11 (II,III)
    13.06. Přebor školy v plavání, Čelákovice
    13.06. Exkurze: Užité umění, Praha (Tvořivé činnosti)
    14.06. Mezikrajské utkání - atletika, Vlašim (4 reprezentanti)
    17.06. Výlet, Pěnčín (úterý, I,II)
    17.06. Setkání s rodiči (IV)
    18.06. Přebor školy ve skoku vysokém
    18.06. Schůzka s rodiči předškoláků (17:00)
    20.06. Plavání 12 - zakončení (II, III)
    20.06. Pedagogická rada (pátek)
    20.06. Atletika, krajský přebor, Kolín (3 reprezentanti)
    24.06. Den v přírodě
    25.06. Třídnický den
    26.06. Den úspěchů a fotbalu
    27.06. Vysvědčení (pátek)
    30.06. Začínají hlavní prázdniny (pondělí)


    19.07. Memoriál Petra Šimka


    25.08. Začíná přípravný týden, pedagogická rada od 9:00
    29.08. Školení BOZP pro zaměstnance, 8:30


    01.09. Zahájení školního roku 2014 - 2015 (pondělí)


    Bylo před rokem: Akce školy 2012-2013

    Před dvěma lety: Akce školy 2011-2012

    A před třemi lety: Akce školy 2010-2011

    A kdysi před čtyřmi lety: Akce školy 2009-2010

    A pradávno před pěti lety: Akce školy 2008-2009

    A prapradávno před šesti lety: Akce školy 2007-2008


    [ Akt. známka: 2,20 / Počet hlasů: 5 ] 1 2 3 4 5

    [ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 28. 08. 2013 | 5387 přečtení | Počet komentářů: 1082 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
    Vyhledávání pomocí Seznamu



    S e z n
a m
    Vyhledat
    Napište nám
    Napište nám na adresu zskounice@volny.cz
    Počasí
    Facebook
    Pro čtenáře
    Spolužáci
    Najdi svou třídu

     Dnes má svátek:

    Statistiky webu
    Přístupy od 13.12.2009
    free counters
    Světové časy (klikni)
    Ocenění
    Ocenění společnosti Scio
    Starší foto

    Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
    Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

    Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server