•  Další >> Den dětí
  • Další

Den dětí

Oslava Mezinárodního dne dětí

V sobotu 27.5. patřil prostor starého hřiště za poštou našim nejmenším. Bylo pro ně připraveno zábavní dopoledne, na jehož organizaci se podílelo i 16 žáků (současných i bývalých) základní školy. Na čtyřech stanovištích jsme připravili 8 disciplín. Děti si vyzkoušely florbalové dovednosti, ukázaly nám, jak jsou šikovné a obratné, a připomněly si i kamarády z animovaných pohádek a večerníčků. Chtěla bych tímto moc poděkovat školním dětem, které mi v sobotu pomohly. Zvládly to výborně, a to se během jedné hodiny vystřídalo na stanovištích cca 120 dětí.

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 31. 05. 2017 | 295 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]