•  Činnost >> Akce >> Den v přírodě
  • Akce

Den v přírodě

Další z tradičních dní kounické školy.

202 dětí z kounické školy bylo ve středu 28.6.2017 rozděleno do 25 skupin. Starší žáci dostali na starost ty mladší a všichni se vydali na 5 kilometrový okruh kounickým okolím. Cestou na 10 stanovištích plnili úkoly z oblasti "Ochrana člověka". Kluci a holky překonávali překážky, balili evakuační zavazadlo, trénovali orientaci a první pomoc. Zkoušeli střílet na terč, třídili odpad a poznávali jedovaté byliny. Všechny skupiny byly po zásluze odměněny a kolem 13:30, ještě před bouřkou, jsme se po příjemně prožitém dni rozešli.

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 28. 06. 2017 | 277 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]