•  Činnost >> Akce >> Deváťáci se loučí
  • Akce

Deváťáci se loučí

Program žáků z deváté třídy pro ostatní děti naší školy.

Žáci devátého ročníku již za necelý měsíc zamávají naší škole a vydají se na další životní cestu. Už nyní se ale postupně loučí s ostatními žáky školy. Za pomoci paní učitelky Domínové si připravili krátký program, ve kterém rekapitulují svých 9 let na základní škole. Sdílejí zkušenosti, dělí se o zážitky a radí mladším spolužákům, jak zvládnout roky na základní škole v co největší pohodě. Pro každého si pak deváťáci připravili malý dárek.

Více na fotografiích paní učitelky Sladké.

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 07. 06. 2017 | 330 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]