•  Základ >> Aktuality >> Dočasná změna umístění autobusových zastávek

Dočasná změna umístění autobusových zastávek

Po dobu dopravního omezení jsou autobusové zastávky do Bříství a do Českého Brodu přesunuty.

Vedení obce upozorňuje žáky a zaměstnance školy na dočasnou změnu autobusových zastávek do Bříství a do Českého Brodu.

Žáci jedoucí do Bříství musí využít dočasnou zastávku před budovou Jednoty, žáci dojíždějící do Českého Brodu využívají zastávku tamtéž, pouze na opačné straně silnice.

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 25. 10. 2017 | 140 přečtení | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]