•  Činnost >> Akce >> Exkurze VIII. třídy na Katedru chemie PedF UK
  • Akce

Exkurze VIII. třídy na Katedru chemie PedF UK

Tentokrát vyrazili do chemické laboratoře žáci VIII. třídy.

Kádinky, zkumavky, hořáky, váhy, odměrné válce, teploměry... a také spousta chemikálií, ke kterým se kluci a holky z VIII. třídy naší školy v běžné výuce nedostanou. A nezůstalo jen u prohlížení. Mladí chemici ve dvojicích vyzkoušeli pokusy, které pro ně tým katedry přichystal. Třeba někoho z nich exkurze paní učitelky Rozkydalové nadchla natolik, že se chemie stane jeho životní dráhou.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 19. 05. 2017 | 217 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]