•  Lidé >> Veřejnost >> Inspirativní kavárna pro rodiče na téma "Jak se efektivně učit s dětmi"
 • Veřejnost

  Inspirativní kavárna pro rodiče na téma "Jak se efektivně učit s dětmi"

  Pozvánka na akci projektu, jehož součástí je i naše škola.

  Základní škola Kounice si dovoluje pozvat všechny rodiče na akci projektu "Sdílené radosti a strasti škol ze správního obvodu ORP Český Brod".

  Citováno ze stánek http://skoly-orp-cb.eu

  "Na úvodní setkání z cyklu neformálních setkání rodičů s pedagogickými odborníky tentokrát na téma Jak se efektivně učit s dětmi, přijaly pozvání psycholožky Zuzana Kovaříková, Hana Žáčková a Hana Žáčková ml.

  Nejprve nám Mgr. Zuzana Kovaříková společně s Mgr. Hanou Žáčkovou nastíní, kdy při školním neúspěchu můžeme vyhledat pomoc školního psychologa a kdy se obrátit na Pedagogicko psychologickou poradnu, třeba právě tu naši novou v Českém Brodě.

  Největší prostor bude poskytnut PaedDr. et Mgr. Haně Žáčkové a formě domácí přípravy, jejíž nedostatky jsou často příčinou výrazného rozdílu mezi intelektovými schopnostmi a skutečnými školními výsledky žáků. Dozvíte se, jak naučit děti, jak se učit tak, aby jejich učení bylo efektivní. Jaké mohou zvolit techniky a strategie učení a jak mohou přistupovat k přípravě na jednotlivé školní předměty, jaké jsou techniky učení žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a jak jim vhodně zvolený učební styl a metody pomáhají při zvládání školního učiva na základních a středních školách.

  Vstup volný po předchozí registraci na e-mailové adrese mtumova@cesbrod.cz."


  [ Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

  [ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 11. 11. 2016 | 504 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
  Vyhledávání pomocí Seznamu  S e z n
a m
  Vyhledat
  Napište nám
  Napište nám na adresu zskounice@volny.cz
  Počasí
  Facebook
  Pro čtenáře
  Spolužáci
  Najdi svou třídu

   Dnes má svátek:

  Statistiky webu
  Přístupy od 13.12.2009
  free counters
  Světové časy (klikni)
  Ocenění
  Ocenění společnosti Scio
  Starší foto

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

  Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server