•  Lidé >> Veřejnost >> Inspirativní kavárna pro rodiče na téma "Komunikace s dětmi, aneb proč to neumíme"
  • Veřejnost

Pozvánka na akci projektu, jehož součástí je i naše škola.

Dovolujeme si vás pozvat na přednášku PhDr. Lidmily Pekařové, dlouholeté klinické psycholožky a bývalé primářky dětské léčebny, autorky "slabikáře výchovy" s názvem Jak žít a nezbláznit se. Přednáška se koná ve středu 18. ledna 2017 od 16:30 v KD Svět v Českém Brodě. Vstup je volný - registrovat se můžete do 15. 1. 2017 na emailové adrese mtumova@cesbrod.cz.

Více informací naleznete zde.

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 15. 12. 2016 | 461 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]