Aktuality

Konkurzy na ředitele

ZŠ i MŠ

Rozloučení
Rozhodl jsem se po tomto školním roce ukončit své působení v ZŠ Kounice. Po zralé úvaze, dobrovolně, aniž by mě někdo nutil.
V kounické škole jsem od roku 1980. Byl jsem při tom, když nastupovali všichni mí současní spolupracovníci, pamatuji školu na zámku, kde se ještě topilo v kamnech, byl jsem u požáru v roce 1990, pamatuji stěhování do provizorních prostor.
Od roku 1993 jsem byl ředitelem. Školu jsem převzal před zrušením, měla 120 žáků, několik desítek kounických děti chodilo do škol v Českém Brodu. Školu se podařilo udržet, v roce 1999 postavit novou budovu, naplnit ji žáky, kvalifikovanými zaměstnanci i novým vybavením, postavit přístavbu a tělocvičnu, takže kounická škola patří mezi nejmodernější v širokém okolí a žáci nám díky neustále se zvyšující prestiži školy přibývají i z okolních obcí a měst. V současné době je jich 198 a navýšená kapacita školy zvládne i další očekávaný nárůst.
Měl jsem štěstí, že jsem byl u toho. Je ale samozřejmě ve škole ještě spousta věci, které se dají vylepšit, na kterých se musí pracovat, při tom už ale nebudu. Svému nástupci od září 2016 přeji spoustu nápadů a dostatek energie i trpělivosti k jejich realizaci.
Svým kolegům děkuji za spolupráci při upevňování dobrého jména školy a vedení obce děkuji za trvalou podporu při naplňování mých koncepčních záměrů.
Jindřich Domín

Konkurzy

Vyhlášení konkurzu na ředitele/ředitelku ZŠ Kounice

Vyhlášení konkurzu na ředitele/ředitelku MŠ Kounice


[ Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 27. 04. 2016 | 1137 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
Vyhledat
Facebook
Pro čtenáře
Spolužáci
Najdi svou třídu

 Dnes má svátek:

Statistiky webu
Přístupy od 13.12.2009
free counters
Ocenění
Ocenění společnosti Scio
Starší foto

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server