•  Činnost >> Kroužky, družina >> Kritéria pro přijímání žáků do ŠD v roce 2016/2017
  • Kroužky, družina

Kritéria pro přijímání žáků do ŠD v roce 2016/2017

Pravidla pro přijímání žáků do školní družiny

Vzhledem k omezené kapacitě ŠD (75 žáků) určuje ředitelka školy tato pravidla pro přijímání žáků do školní družiny pro rok 2016/2017:

1. Žáci 1. a 2. ročníků neomezeně.

2. Žáci 3. ročníku – do naplnění kapacity budou přednostně přijímáni žáci na základě písemné žádosti rodičů podle sociální potřebnosti (zaměstnanost zákonných zástupců, dojíždění, atd.).

3. Žáci 4. a 5. ročníků - do naplnění kapacity budou přednostně přijímáni žáci na základě písemné žádosti rodičů podle sociální potřebnosti (zaměstnanost zákonných zástupců, dojíždění, atd.).

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 12. 09. 2016 | 430 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]