•  Činnost >> Akce >> Lyžařský kurz - novinky 14.1.2017
  • Akce

Lyžařský kurz - novinky 14.1.2017

Zprávy pro rodiče lyžařů.

Lyžařský výcvik žáků 7. - 8. třídy se koná na Černé hoře v Janských Lázních v hotelu Černá Bouda od soboty 7. 1. do soboty 14. 1. 2017

7.1.2017 Lyžaři v pořádku dorazili na místo, jsou ubytováni a probíhá vybalování.

8.1.2017 Celý den přálo lyžařům počasí, všichni jsou v pořádku a spokojení. Zatím příliš nefunguje wifi připojení, proto zprávy z LVK můžete sledovat alespoň zde.

9.1.2017 Třetí den bývá na horách kritický. Naši lyžaři ho zvládli bez větších problémů. Počasí báječné. Všichni pozdravují.

10.1.2017 Dnes se na Černé hoře lyžovalo v mrazivém počasí. Odpolední vycházka na Pardubické boudy byla završena zmrzlinovým pohárem. Sice promrzlí, ale spokojení lyžaři, posílají pozdravy domů.

11.1.2017 U nás v Kounicích jsme dnes měli větší mráz než naši lyžaři na Černé hoře. Dopoledne zalité sluníčkem prolyžovali všichni bez úrazu. K večeru se počasí zhoršilo, ale všichni doufají, že vítr a husté sněžení do rána přejde a kounické děti zas ovládnou sjezdovku. Všichni jsou v pořádku a zdraví domů.

12.1.2017 Dnes prý zažili naši lyžaři super den. Lyžovali v Peci a bylo to bezva. Večer sledování tématického filmu Sněženky a machři a losování čísel na zítřejší závod. Tak držíme palce, závodníci.

13.1.2017 Po celodenním lyžování jsou všichni živí a zdraví na chalupě a těší se na večerní "disko trysko". Dnes už jen zabalit a zítra máme naše lyžaře zpátky v nížině.

14.1.2017 Děti už vyrazily na cestu zpátky domů. Moc se na všechny těší. PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT DO KOUNIC BUDE CCA V 11:30!!!

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 07. 01. 2017 | 832 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]