•  Činnost >> Akce >> Lyžařský výcvik 2017 - S NOVÝMI FOTKAMI OD HARYHO!
 • Akce

  Lyžařský výcvik 2017 - S NOVÝMI FOTKAMI OD HARYHO!

  A jsme zase doma...

  V sobotu jsme se vrátili z lyžařského výcviku, který se uskutečnil v Krkonoších na Černé hoře. Sněhové podmínky byly letos víc než skvělé, takže lyžování jsme si oproti loňsku opravdu užili! Neodradil nás ani mráz a sníh, který se na nás neustále sypal.

  Ačkoli jsme měli mezi sebou několik začátečníků, všichni během pár hodin bezpečně zvládli základy sjezdového lyžování a pak už společně s ostatními poctivě pracovali na zlepšení své lyžařské techniky... Ti zdatnější se letos podívali na velké sjezdovky nejen na Černé hoře, ale i v Peci pod Sněžkou, méně zdatní trénovali na mírnější sjezdovce u Černé boudy. A nezůstalo jen u sjezdování, letos jsme naplno otestovali i běžky.

  Večery patřily vždy přednáškám, společné zábavě a osobnímu volnu (ale na stavění sněhuláka už přece jen chyběla energie :-)).

  Na závěr bych ráda poděkovala mému kolegovi Harrymu za neustále dobrou náladu, kterou rozdával na všechny strany a také všem našim žákům za zodpovědný přístup, slušné chování během celého kurzu a příkladnou reprezentaci v závěrečných závodech (hlavně holky pěkně trápily konkurentky z ostatních škol)! A i když naši kluci pod vedením Hynka dokázali v silné konkurenci zvítězit v soutěži o největší čuníky, věřte, že to bylo jen o fous :-).

  Doufám, že si to všichni užili a aby nám zůstala alespoň nějaká vzpomínka, přidávám pár fotografií. Pokud získám další od kolegů z Dymokur, Křince a Libice n. Cidlinou, určitě je postupně přidám!

  [ Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4 ] 1 2 3 4 5

  [ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 15. 01. 2017 | 853 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
  Vyhledávání pomocí Seznamu  S e z n
a m
  Vyhledat
  Napište nám
  Napište nám na adresu zskounice@volny.cz
  Počasí
  Facebook
  Pro čtenáře
  Spolužáci
  Najdi svou třídu

   Dnes má svátek:

  Statistiky webu
  Přístupy od 13.12.2009
  free counters
  Světové časy (klikni)
  Ocenění
  Ocenění společnosti Scio
  Starší foto

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

  Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server