•  Další >> Archiv >> Mapa školy
 • Archiv

  Mapa školy

  Dotazníkové šetření

  Začátkem února provádíme dotazníkové šetření, které je zacíleno na vzájemné vztahy, postoje, názory, a přání týkající se výuky, vzdělávání, prostředí školy a představy o jejím dalším zaměření. Projekt mapuje aktuální názory všech důležitých aktérů školy - rodičů, dětí, učitelů, provozních zaměstnanců i ředitele.
  Poznání skutečného stavu poskytne vedení školy možnost, aby v dalších aktivitách a zaměření školy mohla zohlednit vaše potřeby a přání. Všechny odpovědi budou vyhodnoceny v rámci naší školy i v porovnání s ostatními školami, které se do tohoto projektu zapojily. Anonymita údajů je zaručena, dotazníky se nepodepisují, při odevzdání se ihned zařazují mezi ostatní, po strojovém zpracování se skartují.
  Předem děkujeme všem, kteří vyjádří svůj názor a pomohou tak vytvořit co nejpřesnější mapu naší školy, která se stane východiskem pro plánování další činnosti.

  [ Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

  [ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 03. 02. 2015 | 1101 přečtení | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
  Vyhledávání pomocí Seznamu  S e z n
a m
  Vyhledat
  Napište nám
  Napište nám na adresu zskounice@volny.cz
  Počasí
  Facebook
  Pro čtenáře
  Spolužáci
  Najdi svou třídu

   Dnes má svátek:

  Statistiky webu
  Přístupy od 13.12.2009
  free counters
  Světové časy (klikni)
  Ocenění
  Ocenění společnosti Scio
  Starší foto

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

  Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server