•  Další >> Archiv >> Mapa školy
  • Archiv

Mapa školy

Dotazníkové šetření

Začátkem února provádíme dotazníkové šetření, které je zacíleno na vzájemné vztahy, postoje, názory, a přání týkající se výuky, vzdělávání, prostředí školy a představy o jejím dalším zaměření. Projekt mapuje aktuální názory všech důležitých aktérů školy - rodičů, dětí, učitelů, provozních zaměstnanců i ředitele.
    Poznání skutečného stavu poskytne vedení školy možnost, aby v dalších aktivitách a zaměření školy mohla zohlednit vaše potřeby a přání. Všechny odpovědi budou vyhodnoceny v rámci naší školy i v porovnání s ostatními školami, které se do tohoto projektu zapojily. Anonymita údajů je zaručena, dotazníky se nepodepisují, při odevzdání se ihned zařazují mezi ostatní, po strojovém zpracování se skartují.
    Předem děkujeme všem, kteří vyjádří svůj názor a pomohou tak vytvořit co nejpřesnější mapu naší školy, která se stane východiskem pro plánování další činnosti.

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 03. 02. 2015 | 1101 přečtení | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]