•  Činnost >> Sport >> Moje první patnáctistovka
  • Sport

Moje první patnáctistovka

Naši prvňáci mají vytrvalost v sobě!

16. říjen tohoto roku se vyvedl ohledně počasí a hlavně výkonem našich nejmladších, kteří mně dali krásný dárek. Všichni uběhli patnáctistovku úplně v pohodě bez zastavení.

Díky počasí a ochotě mých kolegů jsem mohl patnáctistovku dobře připravit.

Po důkladné rozcvičce nastoupilo na start 17 a 19 prvňáků. Každý měl k sobě jednoho spolužáka z IX. či VIII. třídy, který měl za úkol ho hlavně brzdit. Cílem nebyl čas ani pořadí, ale úkol uklusat necelých 5 koleček na fotbalovém hřišti bez zastavení .

A tento cíl všichni většinou v pohodě v rozmezí 8 až 10 minut zvládli !!!
    A mnozí s úsměvem, jak dokazují snímky paní učitelky Sedlákové! Ve školní televizi bude brzy zveřejněno video z obou běhů.
    Odměnou byla lízátka zakoupená z prostředků SRPŠ!

Jaroslav Urban

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 16. 10. 2017 | 317 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]