•  Činnost >> Akce >> Naučné programy a akce v naší škole
  • Akce

Naučné programy a akce v naší škole

Beseda o animovaném filmu, recyklace, archeologie...

Měsíc březen se v naší škole veze na vlně naučných programů. Nejprve se žáci 5. - 9. třídy seznámili s výrobou animovaných filmů, hned potom prvňáci získali spoustu informací o masopustu. Přijel nás navštívit Tonda Obal, který na své své cestě po ČR seznamuje děti 1.- 9. ročníků s pojmem recyklace, a ve středu 8. března se celá škola proměnila v geologicko - paleontologicko - archeologické naleziště. Kluci a holky Základní školy Kounice celý den odkrývali dinosauří kostru, odlévali amonity a trilobity a poznávali dávnou historii země. V březnu nás čeká ještě povídání o "bílém" sportu (sportovní program zaměřený na rozvoj pohybových dovedností) a žáci druhého stupně uzavřou měsíc účastí na literárním pořadu o B. Hrabalovi.

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 10. 03. 2017 | 321 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]