•  Činnost >> Vzdělávání >> Návštěva Ekocentra Huslík
  • Vzdělávání

Návštěva Ekocentra Huslík

V pondělí 17. 10. navštívili žáci 3. a 6. třídy Ekocentrum Huslík u Poděbrad.

V rámci výukového programu jsme se seznámili se zdejším systémem ochrany živočichů, kteří se ocitli v ohrožení. Některé z nich jsme si zde mohli na vlastní oči pořádně prohlédnout a ty méně plaché dokonce i pohladit či vzít do ruky, což byla určitě nejúžasnější část programu.

Dozvěděli jsme se spoustu nových informací, a to díky skvělému lektorovi, který dokázal nejen poutavě vyprávět, ale i zodpovědět všechny všetečné dotazy našich šesťáků.

Pro úplnost přidávám pár fotek z naší exkurze:

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 19. 10. 2016 | 494 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]