•  Další >> (Ne)bezpečná (ko)média
  • Další

(Ne)bezpečná (ko)média

Mediální výchova pro děti a mládež v kyberkostce.

V současné době nás všechny obklopuje virtuální svět počítačů, internetu, televize a mobilních telefonů, řídící se svými vlastními zákonitostmi. Nepřeberné množství nejrůznějších sociálních sítí, aplikací a kanálů youtuberů. Tohle všechno by mělo člověku sloužit, pomáhat, či ho alespoň pobavit. Někdy však média dokážou nepřipraveným lidem také dost ublížit. Proto jsme do výuky 6. a 7. třídy zařadili divadelní představení (Ne)bezpečná (ko)média v divadle Gong. Jde o nové představení, které je speciálně zaměřené na toto téma a je praktickým doplněním předmětu informatika a mediální výchova.

[ Autor: Dagmar Sedláková | Vydáno dne 18. 11. 2017 | 119 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]