•  Základ >> Kounice a okolí >> Nové domy na Tejnici
  • Kounice a okolí

Nové domy na Tejnici

Zelená obytná krajina

Ve vzdálenosti cca 12 km východně od Černého mostu v Praze se připravuje zajímavý a ojedinělý developerský projekt, tzv. zelená obytná krajina. Autorem tohoto v českých podmínkách výjimečného urbanistického řešení je architekt Martin Rajniš. V lokalitě mezi obcemi Kounice a Vykáň tak v budoucnu v první etapě vyroste 47 ekovil, 24 řadových domů, 11 rodinných domů a dva objekty se 17 byty. Pamatováno bude také na veřejná prostranství, revitalizaci přilehlých rybníků a prostory pro služby.
    CELÝ ČLÁNEK na Archiweb
    Bude stačit kapacita školy?

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 05. 03. 2010 | 1943 přečtení | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: www.archiweb.cz ]