•  Činnost >> Sport >> Olympijský den
  • Sport

Olympijský den

Žáci kounické školy tradičně soutěžili v atletických disciplínách, vědomostních soutěžích a jednom paralympijském závodě!

Po slavnostním zahájení se všichni žáci rozprchli na jednotlivá stanoviště a pustili se s vervou do soutěžení. Kromě tradičního atletického pětiboje se závodilo také ve vědomostních soutěžích doplněných paralympijskou disciplínou. Tentokrát si kluci a holky vyzkoušeli jaké to je, když má někdo problém se zrakem. A jednoduché to opravdu nebylo...

I přes tropické vedro (a také stále rostoucí počet žáků) se podařilo vše uskutečnit podle plánu. Nakonec byli nejlepší z nejlepších odměněni a zkrátka nepřišli ani ti ostatní!

Jak to během naší olympiády vypadalo si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.

Fotografie paní Špirhanzlové

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 30. 05. 2017 | 379 přečtení | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]