•  Lidé >> Veřejnost >> Oprava silnice a parkoviště
  • Veřejnost

Oprava silnice a parkoviště

Aktualizace 20.10.2016

OD DNEŠNÍHO DNE (20.10.2016) NENÍ MOŽNÉ PARKOVAT PŘED ŠKOLOU - oprava silnice a parkoviště. Pokud bude uzavřena celá silnice od křižovatky ke škole a nebude určen průchozí/průjezdný pruh, bude jedinou přístupovou cestou ke škole ulice „od Hrůzů“ přes mostek, případně podél potoka kolem „umělky“. Ve výše zmíněné ulici bude také omezen provoz kvůli bezpečnosti žáků a zásobování. Z důvodu zachování bezpečnosti žáků a zajištění plynulosti zásobování školy prosíme, aby rodiče v průběhu oprav nezajížděli ke školnímu parkovišti a při dovážení dětí do školy/ze školy neparkovali v ulici za mostkem.
    Děkuji za pochopení.

Mgr. Vendula Dovole

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 17. 10. 2016 | 565 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]