•  Další >> Pololetní vysvědčení a pololetní prázdniny
  • Další

Pololetní vysvědčení a pololetní prázdniny

Termín vydání pololetního vysvědčení a termín pololetních prázdnin

Pololetní vysvědčení za školní rok 2016/2017 bude žákům vydáno v úterý dne 31. ledna 2017 v rámci běžného vyučování. Žáci obdrží od třídních učitelů Výpis z vysvědčení - dokument tedy do školy nevrací.

Pololetní prázdniny jsou MŠMT stanoveny na pátek 3. února 2017 a v případě naší školy navazují na termín jarních prázdnin 6. 2 - 10. 2. 2017.
    Během jarních a podzimních prázdnin nebude vzhledem k nízkému počtu přihlášených žáků školní družina v provozu.

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 26. 01. 2017 | 473 přečtení | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]