•  Činnost >> Akce >> Předvánoční setkání na schodech
  • Akce

Předvánoční setkání na schodech

Koledy v podání žáků 5. ročníku.

Míša Forejtová, Aura Tlamichová, Vašík Hora, Eliška Jíchová, Nikča Vaňkátová a Natálka Novotná svým úžasným koncertem navodili v naší škole tu pravou vánoční atmosféru. Celé vystoupení měl na svědomí pan učitel Čepička. Teď už nás čekají jen vánoční prázdniny a 3. ledna 2017 se znovu sejdeme ve škole.

Na část vystoupení se můžete podívat zde.

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 21. 12. 2016 | 422 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]