•  Lidé >> Žáci >> Škola v přírodě - Sedmihorky - novinky z 6.6.2017
  • Žáci

Škola v přírodě - Sedmihorky - novinky z 6.6.2017

Třeťáci bez problémů dorazili na školu v přírodě.

Aktualizace 6.6.2017 23:07 - V Sedmihorkách už jsou online, proto zpravodajství ze ŠVP můžete sledovat na stránkách třetí třídy (včetně dalších fotek).

Aktualizace 5.6.2017 23:24 - Třeťáci dnes prozkoumali okolí penzionu a vrhli se na na lesní stavby. Večer si nacpali bříška výbornou večeří a teď už všichni spí. V penzionu trochu vázne připojení, a tak si zatím pár fotek z dnešního dne můžete prohlédnout zde.

Kluci a holky ze třetí třídy dorazili bezpečně do Sedmihorek. Probíhá oběd a vybalování. Všichni jsou v pořádku a posílají pozdravy domů. Další informace o průběhu školy v přírodě včetně fotografií můžete sledovat na stránkách http://treti-trida-zs-kounice2.webnode.cz/.

[ Autor: Vendula Dovole | Vydáno dne 05. 06. 2017 | 418 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]