•  Další >> Archiv >> Školní asistenti
  • Archiv

Školní asistenti

Významná pomoc

Po několikaletých pozitivních zkušenostech s asistenty pedagoga, případně školními asistenty, jsme i v tomto školním roce vstoupili do programů, díky nimž máme ve škole asistenty i letos.
    Jsou čtyři, všichni mají částečné úvazky. Jejich hlavní pracovní náplní je spolupráce s pedagogickými pracovníky školy v péči o žáky, při přípravě výuky, při péči o IT techniku, a při zlepšení bezpečnosti při mimoškolních akcích. Díky programu Erasmus+ je jednou z asistentek i studentka pedagogické fakulty z Bulharska, jejímž komunikačním jazykem je angličtina, takže zpestřuje výuku (nejen) angličtiny dětem i pedagogům.
    Navíc chystáme obnovení užší spolupráci s dalšími odborníky, jako je psycholog, speciální pedagog a logoped. Věřím, že zapojení asistentů i ostatních "logů" zkvalitňuje práci i výsledky naší školy.

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 19. 02. 2016 | 1106 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]