•  Další >> Archiv >> Školní asistenti
 • Archiv

  Školní asistenti

  Významná pomoc

  Po několikaletých pozitivních zkušenostech s asistenty pedagoga, případně školními asistenty, jsme i v tomto školním roce vstoupili do programů, díky nimž máme ve škole asistenty i letos.
  Jsou čtyři, všichni mají částečné úvazky. Jejich hlavní pracovní náplní je spolupráce s pedagogickými pracovníky školy v péči o žáky, při přípravě výuky, při péči o IT techniku, a při zlepšení bezpečnosti při mimoškolních akcích. Díky programu Erasmus+ je jednou z asistentek i studentka pedagogické fakulty z Bulharska, jejímž komunikačním jazykem je angličtina, takže zpestřuje výuku (nejen) angličtiny dětem i pedagogům.
  Navíc chystáme obnovení užší spolupráci s dalšími odborníky, jako je psycholog, speciální pedagog a logoped. Věřím, že zapojení asistentů i ostatních "logů" zkvalitňuje práci i výsledky naší školy.

  [ Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1 ] 1 2 3 4 5

  [ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 19. 02. 2016 | 1106 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
  Vyhledávání pomocí Seznamu  S e z n
a m
  Vyhledat
  Napište nám
  Napište nám na adresu zskounice@volny.cz
  Počasí
  Facebook
  Pro čtenáře
  Spolužáci
  Najdi svou třídu

   Dnes má svátek:

  Statistiky webu
  Přístupy od 13.12.2009
  free counters
  Světové časy (klikni)
  Ocenění
  Ocenění společnosti Scio
  Starší foto

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

  Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server