•  Další >> Archiv >> Školní řád
  • Archiv

Školní řád

Platnost od 1.2.2015

Školní řád byl s platností od 1.2.2015 doplněn o bod, týkající se fotografování a natáčení v areálu školy a během školních akcí i mimo tento areál. Změna vychází z obecně platné normy a spočívá v omezení těchto činností nejen při hodinách, ale i o přestávkách. Výjimka je možná s povolením učitele.

Nový školní řád

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 03. 02. 2015 | 947 přečtení | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]