•  Další >> Archiv >> Stavba haly
 • Archiv

  Stavba haly

  Problémy s tělocvičnou

  Naše škola je poměrně nová, přístavba je zbrusu nová, ale jedna věc k dokonalému zázemí chybí. Je to tělocvična. Místo ní využíváme sokolovnu vzdálenou několik set metrů a hřiště s umělým povrchem, které máme hned u školy.
  V roce 2009 nechal zřizovatel zpracovat projekt nové multifunkční haly, která by stavebně navazovala na školu a sloužila přes den k výuce tělesné výchovy a v odpoledních a večerních hodinách veřejnosti. V současné době bude zastupitelstvo rozhodovat o tom, zda toto dílo realizovat.
  Jako ředitel školy dobře vím, že je v zájmu žáků i jejich zákonných zástupců novou halu postavit a tuto stavbu podporuji. Sám jsem ji dlouhá léta v zastupitelstvu prosazoval a byl jsem jím pověřen, abych vypracoval zadání pro projekt a s projektantem spolupracoval. Zároveň s touto stavbou ale považuji za neméně důležité zachovat v areálu školy hřiště s umělým povrchem, které se osvědčilo jako prvotřídní plocha pro pohybové aktivity na čerstvém vzduchu, škola jej celoročně využívá a bude využívat i po postavení nové haly.
  Rozhodování zastupitelstva bude nelehké, jde o dost peněz...

  [ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

  [ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 05. 02. 2015 | 1297 přečtení | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]
  Vyhledávání pomocí Seznamu  S e z n
a m
  Vyhledat
  Napište nám
  Napište nám na adresu zskounice@volny.cz
  Počasí
  Facebook
  Pro čtenáře
  Spolužáci
  Najdi svou třídu

   Dnes má svátek:

  Statistiky webu
  Přístupy od 13.12.2009
  free counters
  Světové časy (klikni)
  Ocenění
  Ocenění společnosti Scio
  Starší foto

  Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
  Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

  Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server