•  Další >> Archiv >> Stavba haly
  • Archiv

Stavba haly

Problémy s tělocvičnou

Naše škola je poměrně nová, přístavba je zbrusu nová, ale jedna věc k dokonalému zázemí chybí. Je to tělocvična. Místo ní využíváme sokolovnu vzdálenou několik set metrů a hřiště s umělým povrchem, které máme hned u školy.
    V roce 2009 nechal zřizovatel zpracovat projekt nové multifunkční haly, která by stavebně navazovala na školu a sloužila přes den k výuce tělesné výchovy a v odpoledních a večerních hodinách veřejnosti. V současné době bude zastupitelstvo rozhodovat o tom, zda toto dílo realizovat.
    Jako ředitel školy dobře vím, že je v zájmu žáků i jejich zákonných zástupců novou halu postavit a tuto stavbu podporuji. Sám jsem ji dlouhá léta v zastupitelstvu prosazoval a byl jsem jím pověřen, abych vypracoval zadání pro projekt a s projektantem spolupracoval. Zároveň s touto stavbou ale považuji za neméně důležité zachovat v areálu školy hřiště s umělým povrchem, které se osvědčilo jako prvotřídní plocha pro pohybové aktivity na čerstvém vzduchu, škola jej celoročně využívá a bude využívat i po postavení nové haly.
    Rozhodování zastupitelstva bude nelehké, jde o dost peněz...

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 05. 02. 2015 | 1297 přečtení | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]