•  Činnost >> Učební plány >> Týdenní plán páťáků
  • Učební plány

Týdenní plán páťáků

Co se bude dít tento týden v páté třídě

Týdenní plán páťáků

Dobrý den,

po delší odmlce opět zveřejňuji týdenní plán páté třídy. Doufám, že už k žádné "výluce" do konce školního roku nedojde :-)

Hned v pondělí zahájíme třídními schůzkami. Doufám, že se setkám se všemi rodiči, pokud ne, domluvte si prosím náhradní termín konzultací.

Během celého týdne nás čeká v matematice práce s desetinnými čísly, zejména porovnávání a zaokrouhlování. V českém jazyce se stále moříme s přídavnými jmény. Zatím nemůžeme pokračovat dále, prosím všechny o pečlivou domácí přípravu, téma je to opravdu nelehké a bez procvičování to vážně nepůjde. P.S.: Pokud někdo stále "plave" ve slovních druzích, nemůže to pochopit!

Ve vlastivědě dokončíme téma Rakousko, příští týden si napíšeme krátký testík. V přírodovědě jsme zahájili kapitolu věnovanou člověku. Upozorňuji, že nebudeme postupovat chronologicky podle učebnice - pokud bude vaše dítě nemocné, zeptejte se, prosím, na aktuální téma.

Podrobnější informace o tématech a učivu v jednotlivých předmětech naleznete v přiloženém týdenním plánu.

Krásný týden přeje

Šárka Bielaková, tř. učitelka

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 19. 04. 2009 | 2010 přečtení | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]