•  Činnost >> Vzdělávání >> Úspěch na Pythagoriádě
  • Vzdělávání

Úspěch na Pythagoriádě

První místo mezi 61 soutěžícími

Dalšího velkého úspěchu pro naši školu na okresní soutěži dosáhla Adéla Bielaková z V. třídy. Na matematické Pythagoriádě vybojovala v Nymburce mezi 61 soutěžícími z celého okresu první místo. Gratulujeme a zároveň je třeba ocenit i práci učitelek matematiky na prvním stupni a solidní výsledek dalších soutěžících (Jan Sedlák a Matěj Srnec), kteří se umístili v první polovině výsledkové listiny.

[ Autor: Jindřich Domín | Vydáno dne 12. 06. 2013 | 1689 přečtení | Počet komentářů: 232 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]