•  Činnost >> Vzdělávání >> Úspěch v okresním kole zeměpisné olympiády!
  • Vzdělávání

Úspěch v okresním kole zeměpisné olympiády!

Nejen sportem žije naše škola...

V úterý 21. 2. 2017 se uskutečnilo okresní kolo zeměpisné olympiády v Nymburce. Naši školu reprezentoval pouze jediný zástupce, žák 9. třídy Jakub Hora. V silné konkurenci 12 vítězů školních kol z Nymburska se umístil na krásném 2. místě, čímž postoupil do kola krajského. Jakubovi moc gratulujeme a držíme palce v jeho dalším snažení!

Výsledková listina

[ Autor: Šárka Bielaková | Vydáno dne 22. 02. 2017 | 326 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]