•  Činnost >> Sport >> Úspěšná Vánoční laťka
  • Sport

Úspěšná Vánoční laťka

Účastnický rekord! PŘIDÁNY FOTOGRAFIE

20. prosince 2017 se v kounické tělocvičně uskutečnil již 31. ročník Vánoční laťky.

Celkem se závodu zúčastnilo rekordních 224 závodníků, o 39 více než loni!
    Absolutně nejlepšími výkony bylo 152 cm osmáka J. Cooka a deváťáků J. Růžičky a M. Michalíka, u děvčat 142 cm osmačky N. Dusové, ale výborné výkony předvedli i prvňáci - 87 cm V. Slavíková, pěkné výkony pak další - 118 cm čtvrťák V. Bryndza, - 128 cm a 132 cm šesťáci A. Tlamichová a P. Heřtus.
    Chci poděkovat panu Václavu Bryndzovi a SRPŠ při naší škole za pěkné ceny pro všechny účastníky a deváťákům za organizaci závodů!

Jaroslav Urban

Výsledky najdete zde

pro všechny účastníky a deváťákům za organizaci závodů!

[ Autor: Jaroslav Urban | Vydáno dne 26. 12. 2017 | 304 přečtení | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]