•  Další >> Úvalské veršování
  • Další

Úvalské veršování

Úspěchy našich žákyň v recitaci.

Již se stalo tradicí, že se naše škola účastní recitační soutěže v Úvalech. Nejinak tomu bylo i letos. Naši školu reprezentovala tato děvčata: ze 2. třídy Natálka Havrdová - 2. místo, ze 6. třídy Sofie Schovancová - 3. místo, Rozálie Adámková - 2. místo a Natálie Reitzová - 1. místo a za 9. třídu - Rebeka Sikorová - 1. místo. Takže všechna děvčata se umístila na stupních vítězů podle odborné poroty sestavené z pedagogů úvalské školy. Některé dívky dostaly ocenění i od dětské poroty sestavené z žáků 5. třídy.

[ Autor: Marie Koubková | Vydáno dne 26. 05. 2017 | 256 přečtení | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]