•  Lidé >> Finance >> Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Nákup notebooků pro učitele"
  • Finance

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Nákup notebooků pro učitele"

Kooperativní model rozvoje ICT dovedností učitelů

V rámci realizace IPo Kooperativní model rozvoje ICT dovedností učitelů, reg. č. CZ.1.07/1.3.00/51.0013 vyhlašuje Základní škola Kounice, okres Nymburk Příspěvková organizace výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Nákup notebooků pro učitele".

Dokumenty ke stažení:

C15327 Výzva
    C15327 Přílohy

[ Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0 ] 1 2 3 4 5

[ Autor: Radek Tůma | Vydáno dne 29. 01. 2015 | 1071 přečtení | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek ]