Krabice od bot :)

Asi máme všichni v těchto dnech plnou hlavu starostí, jak stihnout a zařídit vše, aby naše Vánoce byly poklidné a spokojené. Ale i přes ten vánoční shon se s námi spousta z vás zapojila do projektu Krabice od bot, aby hezké Vánoce prožily i děti, které to v životě nemají zrovna jednoduché. Pro vás všechny máme dobrou zprávu. Náš nesmělý odhad, že bychom společně mohli naplnit třeba 40 krabic (Museli jsme si totiž ve sběrném místě v Klánovicích předem zamluvit patřičný počet míst, protože zájem o darování je veliký a každé centrum má svůj limit.), byl výrazně překonán. Z vašich dárečků jsme naplnili 91 krabic, a to jsme pro ně sháněli co největší krabice, takže velikost bot č. 47 byla super! No, a do některých krabic by se asi vešly i boty sedmimílové. Každá třída pak pomohla Ježíškovi dárečky zabalit, přidali jsme přáníčka pro děti a vyrazili jsme do sběrných míst. 40 dárků jsme předali v Klánovicích a ostatní našly místo ve Farním sboru Praha-Nusle, kde se „ztratily“ jako kapka v moři. Vybírají jich tam totiž 6000. Tohle moře určitě přinese spoustu radosti a úsměvů a možná i slziček štěstí, a proto jsme do toho šli! Díky za podporu!