Lyžařský výcvik 2019 – s novými fotkami od Harryho!

Stejně jako v loňském roce jsme i letos vyrazili na lyžařský výcvik do Krkonoš na Černou horu. Již tradičně jsme se přidali k dalším školám z Nymburska – společnost nám dělali žáci, učitelé, instruktoři a zdravotnice z Dymokur, Libice nad Cidlinou a Křince.

Sněhové podmínky oproti posledním kurzům byly úžasné, jen sluníčko se nám za celou dobu skoro neukázalo. Ale když je dost sněhu, na ničem jiném vlastně nezáleží! Za týden jsme toho zvládli spoustu – kromě výcviku na sjezdovkách a běžkách jsme absolvovali výlet do Pece pod Sněžkou, vyslechli několik užitečných přednášek a zažili spoustu zábavy při večerních programech – ať už se jednalo o hraní různých her, kino s horskou tématikou či diskotéku. Až jsme z toho byli všichni překvapení, jak nám ten týden utekl.

A i když se občas něco nepovedlo úplně na jedničku, při loučení nám bylo smutno, že už to končí… Tak snad zase za rok, lyžaři! (Ale na čtrnáct dní to opravdu nepůjde :-))