Okresní kolo Poháru Rozhlasu

Okresní kolo Poháru Rozhlasu

Ve středu 15. května 2019 se ve Staré Boleslavi uskutečnilo okresní finále 51. ročníku Poháru Rozhlasu. Tentokrát jsme se zúčastnili okresního finále okresu Praha – východ, protože OF Nymburk se uskutečnilo v nevyhovujících prostorách školního hřiště v Poděbradech.

Za krajně nepříznivého počasí (plus 6 stupňů a neustálý déšť) se závodu zúčastnilo kromě nás devět převážně městských škol okresu Praha – východ.

Nejlépe dopadli naši starší žáci, kteří obsadili 2. místo, starší děvčata byla 3. a mladší děvčata i chlapci obsadili 5. místa. Atletické výkony vzhledem k počasí nebyly nějak vynikající, přesto se našlo i u nás několik výjimek:

1.místo a 3.nejlepší čas historie naší školy v běhu na 1500 m Honzy Řeháka, 2.místo v běhu na 1000 m Šimona Slavíka, 1.místa Natálie Dusové a Aurory Tlamichové ve skoku vysokém, 2.místo Natálie Reitzové ve vrhu koulí, 2. místo a 4. nejlepší čas historie naší štafety na 4x60m ve složení Procházka, Hrůza, Cook, Řehák.

Děkujeme za reprezentaci školy ve složitých podmínkách.

Ladislav Jedlička a Jaroslav Urban

 

Celkové pořadí:
2. ZŠ Kounice starší žáci 5094
3. ZŠ Kounice starší žákyně 4168
5. ZŠ Kounice mladší žákyně 3775
5. ZŠ Kounice mladší žáci 3327
60 metrů:
2. Řehák J. 9. st.ž. 7,9
12. Procházka M. 9. st.ž. 8,6
11. Turek T. 7. ml.ž. 8,9
25. Najman M. 8. st.ž. 9,1
5. Roudnická S. 8. st.ž. 9,1
15. Heřtus P. 7. ml.ž. 9,1
11. Pokorná K. 7. ml.ž. 9,3
18. Bryndza V. 5. ml.ž. 9,3
17. Pokorná K. 9. st.ž. 9,5
16. Judasová L. 7. ml.ž. 9,7
19. Trnková L. 8. st.ž. 9,9
20. Heřtusová A. 6. ml.ž. 10,3
600 metrů:
14. Dusová E. 6. ml.ž.  2:14,9
16. Svatošová B. 7. ml.ž.  2:15,6
18. Vaňkátová N. 7. ml.ž.  2:22,4
800 metrů:
6. Reitzová N. 8. st.ž.  3:05,2
21. Schovancová S. 8. st.ž.  3:28,5
23. Fadrhoncová L. 9. st.ž.  3:31,8
1000 metrů:
2. Slavík Š. 7. ml.ž.  3:14,6
5. Čepela M. 7. ml.ž.  3:27,1
8. Řehák J. 7. ml.ž.  3:36,3
1500 metrů:
1. Řehák J. 9. st.ž.  4:44,8
11. Kuneš M. 8. st.ž.  5:28,9
21. Šimon D. 9. st.ž.  5:58,0
Dálka:
3. Najman M. 8. st.ž. 4,85
4. Hrůza F. 9. st.ž. 4,77
7. Řehák J. 7. ml.ž. 4,39
22. Šimon D. 9. st.ž. 4,17
4. Dusová N. 9. st.ž. 4,13
11. Bryndza V. 5. ml.ž. 4,13
8. Pokorná K. 7. ml.ž. 4,01
6. Roudnická S. 8. st.ž. 3,79
13. Tlamichová A. 7. ml.ž. 3,78
17. Vaňkát T. 6. ml.ž. 3,67
12. Fléglová A. 8. st.ž. 3,53
17. Heřtusová A. 6. ml.ž. 3,49
Výška:
3. Cook J. 9. st.ž. 1,56
4. Hrůza F. 9. st.ž. 1,48
15. Procházka M. 9. st.ž. 1,36
1. Dusová N. 9. st.ž. 1,36
1. Tlamichová A. 7. ml.ž. 1,36
6. Slavík Š. 7. ml.ž. 1,32
9. Heřtus P. 7. ml.ž. 1,28
7. Svatošová B. 7. ml.ž. 1,16
16. Trnková T. 8. st.ž. 1,16
6. Judasová L. 7. ml.ž. 1,16
17. Rajtmajerová A. 8. st.ž. 1,16
Míček:
8. Vaňkát T. 6. ml.ž. 40,50
12. Turek T. 7. ml.ž. 36,20
14. Čepela M. 7. ml.ž. 34,60
11. Kremenčuková A. 6. ml.ž. 30,70
14. Zedníková A. 6. ml.ž. 26,40
17. Vaňkátová N. 7. ml.ž. 22,30
Koule:
5. Cook J. 9. st.ž. 10,46
12. Kramář D. 9. st.ž. 9,33
2. Reitzová N. 8. st.ž. 8,75
5. Sedláková V. 9. st.ž. 8,42
21. Stejskal J. 9. st.ž. 7,98
12. Fléglová A. 8. st.ž. 6,91
4 x 60 metrů :
2. Procházka M. Hrůza F. 30,10
Cook J. Řehák J.
5. Turek T. Slavík Š. 34,10
Čepela M. Bryndza V.
1. Fléglová A. Reitzová N. 34,90
Pokorná K. Dusová N.
4. Svatošová B. Judasová L. 34,90
Tlamichová A. Pokorná K.
12. Kuneš M. Kramář D. 35,30
Šimon D. Najman M.
10. Vaňkát T. Řehák J. 36,30
Heřtus P. Hrabánek J.
8. Heřtusová A. Muchová A. 37,20
Vaňkátová N. Kremenčuková A.
11. Trnková  T. Schovancová S. 38,90
Roudnická S. Rajtmajerová A.
Rubriky Sport