Florbalový turnaj žáků 4. a 5. tříd

V úterý 5. 11. se naši žáci zúčastnili okresního kola florbalového turnaje pro 4. a 5. třídy. V této soutěži smíšených družstev se hrálo systémem 4+1. Na začátku se rozlosovaly týmy do dvou pětičlenných skupin, do bojů o medaile postupovaly školy na prvních dvou místech. A upřímně, tahle parta na ně měla.
Přesto bohužel ze skupiny nepostoupila, a to díky smolné shodě okolností. První 3 zápasy jsme vyhráli a teprve v posledním utkání podlehli nešťastným gólem 1:0 v závěrečné minutě hry. Počty to byly kruté, vlastně nakonec při shodném počtu bodů 3 týmů a shodném skóre dvou z nich rozhodl právě tento 1 gól… Co naplat, nezbývá, než se těšit na odvetu!
Všichni naši žáci zasluhují velikánskou pochvalu, protože nás reprezentovali opravdu skvěle a hráli od začátku do konce s ohromným nasazením.
Děkuji klukům, holkám i jejich ochotným maminkám, které nám pomohly s ranním odvozem do Poříčan!

« 1 z 2 »