Vánoční laťka ve znamení českého rekordu

Ve středu 18.12. 2019 se v naší tělocvičně uskutečnil již 33. ročník Vánoční laťky.
Během sedmi hodin se doskočišti vystřídalo 218 žáků naší školy pod organizačním zajištěním
žáků IX. třídy.
K vidění byly výborné výkony prvňáků /Eliška Horová, Mikuláš Krumer – 87  cm/, třeťáků /Matěj Svoboda – 112 cm, Viktorie Slavíková – 102 cm/, čtvrťaček /Anežka Jirounková – 117 cm/, páťáků /Kryštof Čech – 122 cm/,
šesťáků /Vašek Bryndza – 137 cm/ a sedmaček / Alena Čápová – 132 cm /.

Všichni závodníci obdrželi sladkosti, nejlepší závodníci medaile a diplomy.
Poděkování patří panu Bryndzovi a SRPŠ za sponzorské dary.

Dnešní akcí se naše škola zapsala do České knihy rekordů počtem 1648 skoků během sedmi hodin závodu. Každá třída obdrží oficiální certifikát účasti na českém rekordu a v příštím vydání České knihy rekordů bude zveřejněn i náš výkon.

Výsledky zde.

Přikládám pár fotek z průběhu akce. Obsáhlá fotogalerie bude zveřejněna v průběhu Vánočních prázdnin.

« 1 z 3 »