MČR V PŘESPOLNÍM BĚHU

Téměř po třech měsících, kdy odpadlo mnoho tradičních atletických závodů včetně naší Sáňkovačky, se uskutečnilo v pražských Běchovicích ve dnech 12. a 13.12.2020 mistrovství České republiky v přespolním běhu všech kategorií.

I naše škola měla svého zástupce. V kategorii žáků – ročník 2005 – 2006 na trati 3000m nás reprezentoval žák deváté třídy Šimon Slavík.

V silné konkurenci atletů z celé České republiky obsadil 56. místo ze sta zúčastněných, mezi žáky ročníku 2006 obsadil 16. místo, což je příslibem pro příští rok, kdy bude ve své kategorii mezi staršími.

Blahopřejeme Šimonovi k jeho výkonu a věříme, že jeho výkonnost bude i nadále stoupat.

Bohužel po dalších omezeních odpadají tradiční závody mj. silvestrovské běhy v Poděbradech a Lysé nad Labem, Novoroční běh v Horních Počernicích, halové závody v Českém Brodě a další halové závody v Praze.

Věříme, že se situace v dohledné době vyřeší a značka ZŠ Kounice na dresech našich atletů bude opět ve velké míře vidět.

Přejeme všem našim atletům, rodičům a příznivcům šťastný Nový rok 2021, hodně zdraví a výborné atletické výkony.

Jaroslav Urban a Ladislav Jedlička

« 1 z 2 »