Informace k návratu žáků do školy.

Dobrý den, vážení rodiče,

podrobné informace k návratu žáků do školy připravuji a budou na našich webových stránkách zveřejněny v průběhu čtvrtka.

Prosím Vás proto o schovívavost, protože informace k testování dorazily do školy až dnes dopoledne. Všechny materiály vyhodnocujeme a připravujeme se na to, aby vše fungovalo bez zádrhelu.

V pondělí mají nastoupit k prezenční výuce žáci prvního stupně, ale pouze polovina. Druhá polovina bude pokračovat v online výuce.

12.4. nastoupí k prezenční výuce 1.A, 2.A, 3. třída, 4.A a 5.A.  – online výuka pokračuje u 1.B, 2.B, 4.B a 5.B

19.4. nastoupí k prezenční výuce 1.B, 2.B, 4.B a 5.B – na online výuku nastupuje 1.A, 2.A, 3. třída, 4.A a 5.A.

V pátek máme mimořádnou pedagogickou poradu od 11 hodin, proto bude zkrácená online výuka pro celou školu. Po poradě Vám třídní učitelé pošlou další podrobné informace i se změněným rozvrhem pro online výuku. Rozvrhu prosím věnujte pozornost, protože zde budou velké změny.

S přáním pevného zdraví Ladislav Jedlička, ředitel školy.