Fotbalové utkání

Jaký bude letos osud již tradičního fotbalového utkání mezi učiteli a žáky 9. třídy bylo dlouho nejisté. V loňském školním roce nám epidemiologická situace ve změření sil zabránila. Letos byla příznivější, počasí nám přálo, a tak se nakonec ve čtvrtek 24. 6. proti sobě učitelé a deváťáci přeci jen postavili. Celý zápas se nesl v přátelském duchu, a i když (ne)bylo důležité, kdo vyhraje, všichni se snažili odvést 100% výkon. Pár modřin jsme si sice odnesli, ale rozešli jsme se, myslím, spravedlivou remízou 7:7. Nutno dodat, že velký podíl na konečném výsledku měli svými vynikajícími výkony oba urputní brankáři. V závěrečných penaltách se více dařilo mladé generaci a my starší jim to ze srdce přejeme i do budoucna.

Za celou školu přeji všem krásné prázdniny.

Ladislav Jedlička

« 1 z 5 »