Vánoční laťka 2021

Ve středu 15. a ve čtvrtek 16. prosince 2021 se v naší tělocvičně uskutečnil již 35. ročník Vánoční laťky. Poprvé se závod uskutečnil ve dvou dnech, protože již není možné, aby všech 13 třináct tříd absolvovalo závod najednou.

V loňském roce se závod z důvodu pandemie Covid-19 neuskutečnil a bohužel i letos do závodu Covid zasáhl. Nemohla se závodů zúčastnit celá 5. B z důvodu karantény.

Celého závodu se zúčastnilo 212 žáků naší školy a 107 z nich si vytvořilo své nové osobní rekordy.

K vidění byly výborné výkony prvňáků /Anna Ševčíková, Jiří Bandas – 87  cm/, druháků /Adéla Svobodová, Matěj Sloboda, Václav Sosnovský – 99 cm/,  třeťáků /Maksim Košuk – 114 cm/, páťáků /Matěj Svoboda – 128 cm/,
šesťáků /Jakub Miltner a Jan Šimůnek – 134 cm/, sedmaček /Anežka Jirounková, Linda Marhounová 134 r. 132 cm/ a osmáků /Jiří Hlavinka – 165 cm/.

Kompletní výsledky naleznete zde.

Všichni závodníci obdrželi sladkosti, nejlepší závodníci medaile a diplomy.
Poděkování patří panu Bryndzovi za sponzorské dary a celé IX. třídě za skvělou organizaci v obou dnech závodu.

Velmi podrobné fotogalerie každé třídy naleznete na zde.

« 2 z 5 »